Kaimo turizmo sodyba „Gervių takas" įsikūrusi vaizdingose Trakų rajono Strėvos apylinkėse esančiame Gervinių kaime.

Šalia Aukštadvario regioninio parko , kur vos už kilometro vinguriuoja 9,5 km ilgio pėsčiųjų  pažintinis takas, driekiasi įspūdingas Spindžiaus ežeras. Apylikėse gausumažų  miško ežerėlių, gamtos ir istorinių paminklų - Mošos pilkapiai, Strėvos įgriuva, Spindžiaus ąžuolas,mitologinė „Karališkos virtuvės"vietovė, senovinė Vytautavos medinė bažnyčia (veikianti iki šiol), senuosius palivarkus menančių liepų, ąžuolų alėjų  ir kitų vaizdingų vietų. Vienoje tokių ir įsikūrusi sodyba  „Gervių takas".


Sodyba „Gervių takas"

- tai 7 hektarų ploto miške esantis didelis ir jaukus parkas - vienkiemis, kurį juosia pušynais apaugusios kalvos, o žemumose tyvuliuoja penki privatūs įžuvinti tvenkiniai. Sodyboje moderniai renovuoti  autentiški pastatai - gyvenamasis namas, svečių namelis, klėtis ir pirtis, kurie yra pritaikyti svečių priėmimui, juose yra įrengti visi šiuolaikiniai patogumai.


Sodybos didžiojoje salėje yra įrengta  50 sėdimų vietų. Visa sodyba ir pobūvių pastatas yra papuoštas etnografinio stiliaus detalėmis bei raižiniais, šalia didele balta šventinė pavėsinė 60 asmenų .

Įkuriant sodybą buvo naudojamos natūralios medžiagos - akmuo ir medis, kurie puikiai įsiliejo į  natūralų gamtos grožį.

Pirties mėgėjus pasitiks garinė pirtis, šalia kurios yra  kubilas.

 

Žiema sodyboje galesite paslidineti bei nučiuožti su  rogutėmis nuo mažesnių ar didesnių kalnelių.

 

Vasarą pasimaudysite tvenkinyje su smėlėtu paplūdymiu.

Akmenimis grįstais ir apšviestais takeliais, galesite pasivaikščioti ir naktį.

Žvejai savo meškeres pamerks įžuvintuose tvenkiniuose, miško gėrybių ieškotojai kojas pamiklins pilname uogų ir grybų privačiame miške.