Pirties, kubilo ir namelių nuoma

Pirmas namelis romantiškam poilsiui dviems asmenims

Romantiškas jaunavedžių namelis tiks poilsiui dviems asmenims. Namelio plotas (18 kv.m) kambarys su dvigule lova su minkštais baldais, mini virtuve ir visais reikiamais indais, šaldytuvu,  yra dušas, tualetas.  Namelyje nėra židinio. Nuomojamas nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.  Norėdami pažiurėti namelio galeriją, spauskite nuotrauką.

Antras namelis su pirtimi ir kubilu

Antras namelis yra atokiau, šalia pušyno su tradicine garine pirtimi, kuriama malkomis.

Namelis su pirtimi puikiai tiks ir draugų kompanijai iki 9 asmenų, romantiškam poilsiui dviems ir šeimos poilsiui. Namelio pirmame aukšte įrengta svetainė  (20 m2) su židiniu bei minkštais baldais, mini virtuve ir visais reikiamais indais, šaldytuvu, dušas, tualetas.  Antrame aukšte 2 miegamieji su poilsio zona.

Garinėje vienu metu gali kaitintis 6-8 asmenys, didelė terasa su lauko baldais. Šalia pirties lauko židinys su visais įrankiais griliui  ir žinoma  kubilas  su masažinėm srovėm maudynėms - puiki pramoga žiemą ir vasarą. Namelis nuomojamas ištisus metus. Norėdami pažiureti namelio galeriją, spauskite nuotrauką.

Sekmadieniais-ketvirtadieniais
Namelio su pirtim nuoma dviem asmenims 80 eur.
Namelio su pirtim ir masažiniu kubilu nuoma 2 asmenims 130 eur.

Penktadieniais,šeštadieniais

Namelio su pirtim ir masažiniu kubilu nuoma 2 asmenims 150 eur.
Papildomas asmuo 20 eur.
Šventinemis dienomis kainos sutartinės.

Trečias svečių namas

Trečiasis svečių namas puikiai tiks ir draugų kompanijai iki 6 asmenų, romantiškam poilsiui dviems ir šeimos poilsiui. Nuo sausio 1 d. iki balandžio 15 d. namelis nenuomojamas.

Svečių namo pirmame aukšte įrengta svetainė (15 m2) su židiniu bei minkštais baldais, mini virtuve ir visais reikiamais indais, šaldytuvu, dušas, tualetas, antrame aukšte 2 jaukūs miegamieji kambarai, viename 1 dvigulė lova ir 1 viengulė, antrame 3 viengulės lovos. Norėdami paziūreti namelio galeriją, spauskite nuotrauką.

Penktadieniais,šeštadieniais

Namelio su židiniu ir masažiniu kubilu nuoma 2 asmenims 130 eur.
Papildomas asmuo 20 eur.
Šventinemis dienomis kainos sutartinės.

Susisiekite su mumis

Adresas 

Gervinių g. 8, Gervinių k., Trakų raj. sav.

Kontaktai

+37068610197
gerviniai8@gmail.com